Mbajtese per TV | Modele Mbajtese per Televizorin

1,790 L

Ka stok

I përshtatshëm për TV me madhësi midis 33 – 70 ”dhe dimensioneve VESA ndërmjet 200 X 200 mm dhe 600 X 400 mm. Sigurohuni që të kontrolloni madhësinë e TV tuaj dhe dimensionet VESA janë kompatibile përpara blerjes se ketij produkti.

MBAJTESE PER TV

Mbajtese per Tv | Modele Televizori | Gjtithcka per Televizorin Tuaj ne Dyqan Taxi 

Mbajtese e TV me tilting me profil të ulët mat me distance 19.5 mm nga muri dhe ka një kapacitet të rëndë për peshën 75 kg. Ai përfshin një pjerrësi lart / poshtë deri në 15°. Gjithashtu kjo mbajtese per TV është kompatibil me të gjitha markat televizive që përdorin montimin VESA – LED, LCD, 3D, të lakuar, Plazma, QLED, OLED.

Instalimi i lehtë.

Mbajtese universale per televizorin ne mur vjen e plotë me udhëzime të plota dhe pajisje të përshtatshme. Eshtë i përshtatshëm si për muraturat ashtu edhe për murin prej druri. E fortë, super e hollë dhe një alternativë e shkëlqyeshme për një stendë televizive tradicionale.

Mbajtese per TV per Modele te ndryshme Televizori

mbajtese per tv

E pajisur me veçori zhvendosje anësore, e cila ju lejon të rrëshqitni TV tuaj nga e majta në të djathtë për të arritur një kënd optik të shikimit. Dizajni me profil të ulët plotëson pamjen e hijshme të TV-ve bashkëkohore me ekran të sheshtë.
Arkitektura e hapur siguron ventilim superior dhe hyrje të lehtë për instalime elektrike. Prodhuar nga çeliku i përforcuar me detyrë të rëndë me fund të zi të pikturuar. I përshtatshëm për t’u përdorur në mure të ngurta dhe të forte.

I përshtatshëm për TV me madhësi midis 33 – 70 ”dhe dimensioneve VESA ndërmjet 200 X 200 mm dhe 600 X 400 mm. Sigurohuni që të kontrolloni madhësinë e TV tuaj dhe dimensionet VESA janë kompatibile përpara blerjes se ketij produkti.


Blerje online me Vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese per TV | Modele Mbajtese per Televizorin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

modele per mbajtese televizori tv

Mbajtese per TV | Modele Mbajtese per Televizorin