Mbajtese Multifunksionale per makine | Bli online

2,400 L

Ka stok

-Xhepa të shumta për t’iu përshtatur sendeve të ndryshme.
-Përshtatje universale për shumicën e makinave, kamionëve etj.
-E fortë dhe e qëndrueshme.
-I thjeshtë për t’u instaluar!

KODI: G-014 KATEGORIA: Etiketime: ,

MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE PER MAKINE

Mbajtese multifunksionale makine per ushqimin, pijet, tablet etj | Folding Dinner Posture Back hangings bags

Mbajtese Multifunksionale per makina është e shkëlqyeshme për ta mbajtur makinën tuaj të organizuar dhe te paster. Mbron pjesen e pasme te sediljeve tuaja nga gervishtjet dhe njollat e ndryshme. Material i cilesise se larte lekure Premium dhe mjaft e lehte per t’u pastruar.  Pershtatet me ambjentin dhe i dhuron makines nje pamje mjaft elegante.

Eshte nje produkt i pershtatshem me pothuajse te gjitha llojet e makinave dhe teper i lehte per t’u vendosur. Ka hapesire per cdo send qe ju mund t’iu duhet te mbani me vete, pije, ushqime, libra, cadra, tablet, peceta etj. Nuk ka me panik se tableta juaj rra apo humbi ne makine ne nje rruge me kthesa, cdo send ka vendin e vet dhe ju do te dini se ku t’i gjeni gjithmone.

Mbajtese Multifunksionale Makine

Mbajtese multifunksionale makine per ushqimin, pije, tablet

Karakteristika

-Organizoni aksesorët tuaj të udhëtimit, telefonin celular, iPad, pijet, librat etj.
-Xhepa të shumta për t’iu përshtatur sendeve të ndryshme qe ju mund te mbani ne makine me vete.
-Përshtatje universale për shumicën e makinave, kamionëve etj,
-E fortë dhe e qëndrueshme. Pothuajse e palevizshme.
-I thjeshtë për t’u instaluar.
-Ofron nje ambjent te organizuar dhe me teper hapsire per ju.

Mbajtese makine per ushqimin, pijet, tablet, libra etj.

Specifikimet Teknike | Mbajtese per makine

Suporton ngarkese deri ne 3.3kg
Madhesia totale: 60*43cm ose 23.62*16.92inch
Madhesia e tabeles: 43*22cm ose 16.92*8.66inch


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Em

  Produkti nuk ngjan fare me fotografine. Tableti nuk ka mundesi te shikohet, pasi aty ka thjesht nje xhep per ta mbajtur.

  • nga dyqantaxi

   Po, produkti ka xhep dhe nese e shihni me kujdes foton do te shihni qe kasa mbrojtese e iPad eshte futur te xhepi duke krijuar mbajtjen drejt dhe ne kete menyre mund te shihni pamjen e paster.
   Mendoj se iPad juaj e ka nje kase mbrojtese, apo jo ?

Main Menu

Mbajtese multifunksionale makine per tablet per pijet per ushqimin

Mbajtese Multifunksionale per makine | Bli online