Mbajtes per TV plazem 26-55″ LCD Wall Mount IH-T50

1,590 L

Ka stok

KODI: H-8765005 Kategori: ,

MBAJTES PER TV 26-55″ IH-T50

Mbajtes per Tv me ekran te sheshte qe kane permasa 26″-55″ dhe peshe deri ne 50kg.

Material metalik me cilesi te larte, me nje dizajn trupi te forte dhe te qendrueshem, me fleksibilitet dhe rezistence ndaj gervishtjeve.

Perputhshmeri e larte me performance te shkelqyer, instalohet lehteisht ne siperfaqet e mureve te ambienteve te ndryshme.

Specifika:

  • Modeli: IH-T50
  • E aplikueshme per panel TV 26-55 inch
  • Materiali: Metalik
  • Trashësia e materialit: 1.4 mm
  • Pesha: 50 kg
  • Largësia nga muri: 25 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes per TV plazem 26-55″ LCD Wall Mount IH-T50”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes per tv 26 55 inch shitje online ne dyqan taxi

Mbajtes per TV plazem 26-55" LCD Wall Mount IH-T50