Mbajtese per plazem 32-55 inch IH-CP305

2,590 L

Ka stok

KODI: H-8765006 Kategori: ,

MBAJTESE PER PLAZEM 32-55 INCH

Mbajtese per televizora me ekran te sheshte plazem LED/LCD nga 32 deri ne 55 inch.

Televizori juaj do te jete i pershtatshem per sa kohe qe ekrani juaj ka permasa nga 32 inch ne 55dhe peshe deri ne 35 kg.

Punon me monitore me te medhenj ultra te gjere 32, 34, 35 inc. Montohet lehtesisht ne mur me ane te vidave te perfshira ne kuti, per te kursyer me shume hapesire duke i dhene dhomes nje pamje me komode.

Krahet e anueshem dhe mundesia e levizjes se kendit ofrojne fleksibilitet te jashtezakonshem per te arritur kende ideale shikimi ne cdo dhome.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per plazem 32-55 inch IH-CP305”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese televizori 32 deri 55" shitje online ne dyqan taxi

Mbajtese per plazem 32-55 inch IH-CP305