Mbajtese televizori 14-52 inch moderne IH-CP302-4

1,990 L

Ka stok

Permiresoni pervojen tuaj te shikimit te televizorit dhe kurseni hapesiren ne ambientet e shtepise me kete mbajtese murale per televizor nga 14 deri ne 52 inch.

KODI: H-8765008 Kategori: ,

MBAJTESE TELEVIZORI 14-52 INCH

Mbajtese televizori moderne per modele nga 14 deri ne 52 inch e ndertuar me materiale shume cilesore dhe rezistente.

Perballon ngarkese deri ne 35 kg duke siguruar qendrueshmeri te televizorit kudo qe do instalohet.

Ofron aftesi te plote levizjeje per te rregulluar televizorin tuaj per pervojen optimale te shikimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Be the first to review “Mbajtese televizori 14-52 inch moderne IH-CP302-4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes muri wall mount shitje online ne dyqan taxi

Mbajtese televizori 14-52 inch moderne IH-CP302-4