Mbajtes televizori 26-65″ ne mur IH-T2665 Wall Mount

1,890 L

Ka stok

KODI: H-8765004 Kategori: ,

MBAJTES TELEVIZORI 26-65″ IH-T2665

Mbajtese televizori ne mur me pjerresi per TV 26″-65″, me peshe 30 kg. Struktura eshte e qendrueshme dhe aftesia per te perballuar peshen eshte e forte.

Montohet lehtesisht ne mur per te kursyer hapesiren duke permiresuar edhe pervojen e shikimit.

Pershtatet me shumicen e televizoreve LED, LCD, oled, plazma me ekran te sheshte me vesa 25×60.

Materiali prej celiku dhe vida rrotulluese sigurie per te mbajtur televizorin ne pozicionin e duhur. I pershtatshem per ambiente shtepie por edhe ne restorante apo lokale.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes televizori 26-65″ ne mur IH-T2665 Wall Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes televizori moderne shitje online ne dyqan taxi

Mbajtes televizori 26-65" ne mur IH-T2665 Wall Mount