Mbajtese metalike per televizor 14″-42″ IH-B27

1,490 L

Ka stok

KODI: H-8765000 Kategori: ,

MBAJTESE METALIKE PER TELEVIZOR 14″ -42 ” IH-B27

Mbajtese metalike me montim ne mur per televizor te permasave nga 14″ deri ne 42″.

E perkryer per dhomen moderne te ndenjes me qendrueshmeri te larte dhe rezistence peshe deri ne 25 kg.

Instalohet lehtesisht ne pak caste dhe mundeson mbajtjen e televizorit ne hapesiren qe deshironi.

Pershtatet me shumicen e modeleve te televizoreve me panele te sheshte plazma dhe LCD.

Specifika:

  • Marka: Hannibal
  • Modeli: IH-b27
  • Funksioni: Mbajtese TV plazem
  • I përshtatshëm: 14”- 42” inch
  • Distanca në mur: 25 mm
  • Peshe deri ne 25 kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese metalike per televizor 14″-42″ IH-B27”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese televizori per 14 deri 42 inch blerje online ne dyqan taxi

Mbajtese metalike per televizor 14"-42" IH-B27