Mbajtese televizori LED LCD 32 inch – 71 inch IH-T70

1,890 L

Ka stok

KODI: H-8765001 Kategori: ,

MBAJTESE TELEVIZORI 32 INCH 71 INCH  IH-T70

Mbajtese televizori per modele LED dhe LCD me permasa nga 32 inch deri ne 71 inch.

Projektuar me fleksibilitet te larte per kursim te pershtatshem te hapesires dhe pervoje shikimi me te mire.

Rregullimet anesore ju lejojne te gjeni lehtesisht kendin optimal te shikimit per televizorin tuaj.

Ky montues ne mur mund te mbaje nje televizor me ekran te sheshte midis 32 dhe 71 inch me peshe deri ne 65kg.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese televizori LED LCD 32 inch – 71 inch IH-T70”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese televizori bli online ne dyqan taxi

Mbajtese televizori LED LCD 32 inch - 71 inch IH-T70