Mbajtese televizori 26-52inch fleksibel IH-C45

1,990 L

Ka stok

KODI: H-8765003 Kategori: ,

MBAJTESE TELEVIZORI 26-52INCH FLEKSIBEL

Mbajtese televizori per modele nga 26 inch deri ne 52 inch me profil super te ulet.

Kapacitet mbajtes deri ne 50 kg duke ofruar siguri dhe rezistence ne perdorim afatgjate. Bllokimi i integruar i sigurise e mban televizorin tuaj te sheshte te sigurt dhe te qendrueshem.

Konstruksioni mekanik me vetembyllje siguron rregullim pa mundim te kendeve te shikimit me ane te shtrengimit te dorezes.

Material me cilesi te larte i ndertuar duke marre parasysh delikatesen e televizoreve LCD, PLASMA dhe LED


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese televizori 26-52inch fleksibel IH-C45”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wall mountr bracket hannibal blerje online ne dyqan taxi

Mbajtese televizori 26-52inch fleksibel IH-C45