Mbajtese Televizori Moderne Per Televizor ne Mur | Tv LED

3,190 L

Ka stok

 • Model universal mbajteseje
 • Material i forte celiku dhe rezisten
 • Moderne pershtatet me dizajnin e shtepise suaj.
 • E lehte ne instalim.
 • Mund te zhvendoset perseri
KODI: multistar-mbajtese-televizori KATEGORIA: Etiketime: , , ,

MBAJTESE TELEVIZORI NE MUR | TV MODERNE

Mbajtese Televizori ne mur Moderne per modele te ndryshme | Kapese Muri per Televizor | TV HOLDER

Mbajtese Televizori Moderne dhe Fleksibel 
Montimi i plotë ne murit me TV me lëvizje e bën shikimin më të rehatshëm. Mund te levizni Televizorin lart dhe poshte për të zvogëluar shkëlqimin e diellit apo nga drita te ndryshme qe reflektojne. Kthehet TV majtas ose djathtas sipas pozicionit tuaj të vendeve per t’iu pershtatur me se miri.

Instalimi i saj eshte i lehte dhe teper i thjeshte. Ne paketim ju do te gjeni dhe manualin e perdorimit me udhëzimee e nevojshme dhe të gjithë materialet e nevojshme per montim te përfshira.  Rregullimi pas instalimit +/- 3 ° lejon nivelizimin perfekt të Televizorit fiks aty ku ju deshironi.

MBAJTESE PER TV LED E LCD | MONTO TELEVIZOR NE MUR 

Mbajtese universale televizori per modele te ndryshme

Mbajtesja per televizorin eshte universale dhe mund te perdoret ne shume modele duke e montuar televizorin ne te gjitha siperfaqjet qe deshironi.

Ne mur, derrase apo kudo tjeter eshte shume e thjeshte te montohet. Mund ta montoni vete pasi eshte shume e thjeshte. Ne kuti bashke me kete mbajtese televizori qe vlen per modele te ndryshme do te gjeni edhe aksesoret e nevojshem per ta montuar.

Nje mbajtese universale per televizor e cila do te pranoje dhe do te mbaje televizora te modeleve te ndryshem, te sigurt. Me cilesi te larte.

MBAJTESE TV SUPER MODERNE E CILESORE TELEVIZORI

 1. Teknologjia e saldimit modern bën që njësia e montimit të gjithe TV të jetë e fortë dhe e sigurte. Mban Televizor me pesha te konsiderueshme. E vetmja gje qe ju ngelet te beni eshte te kontrolloni distancen e TV suaj nga pas.
 2. Konstruktuar me materiale çeliku rezistente. Kjo mbajetese moderne per TV e montuar në mur është 100% e sigurte ne te gjitha rastet .
 3. Qendroni te sigurte per demtimet pa dashje apo nga femijet tuaj qe mund ta rrezojne televizorin ne cdo cast gjate lojrave te tyre.
 4. Televizori juaj do te jete i sigurt dhe do te duket bukur. Nuk ka nevoje te keni gjithe kabllot neper kembe dhe te duken jo mire.
 5. Gjithashtu ju do te mund te shihni filmat tuaj te preferuar nga cdo vend ku ju ndiheni komod dhe rehat, pa qene nevoja per te levizur.
 6. Poziciononi tv sipas deshires | Mbajtese muri per TV

CILESI E LARTE

Mund te pozicionohet dhe te ndryshoje drejtimin sipas deshires suaj. Montojeni kete mbajtese televizori ne lartesine qe deshironi dhe jepini drejtimin e deshiruar . Do te keni nje eksperience si ne kinema pasi tv pozicionohet ne drejtimin tuaj duke ju dhene nje ndjesi si ne kinema.  KINEMA NE SHTEPI ME CILESI MAKSIMALE

Nk do te kete nevoje qe ju te ndrroni pocizion apo vend per te pare ashtu si duhet filmin apo lajmet, ju mund t’a shihni ate nga secili pozicion qe keni deshire me rehatine me te madhe.

MBAJTESE PRAKTIKE PER TELEVIZORIN SUPER CILESORE.

MBAJTESE MURI PER TELEVIZOR

NUk duhet te shqetesoheni per montimin ne pozicionin e gabuar apo nevojen per te ndryshuar drejtimin. Kjo mbajtese televizori mund te ndryshoje kendin apo largesine sipas nevojave te perditshme. E pershtatshme edhe per lokale apo zyra.

Gjithashtu pervec te gjitha funksioneve qe kjo mbajtese ka, nje nga me kryesoret eshte cilesia e materialit qe ka. Perbehet nga nje material shume cilesor dhe rezistent i cili do te duroj ne cdo moment.

Nuk keni pse shqetesoheni me per sigurine e televizorit tuaj apo edhe vete femijeve tuaj pasi siguria eshte nje nga gjerat kryesore qe kjo mbajtese ofron per ju ne cdo moment. Nje mbajtese shume cilesore universale per cdo tv.

Krijoni nje ambjent te kendshem dhe te sigurt per veten dhe familjaret tuaj.

MBAJTESE TV NE MUR
Material  cilesor i cili mund te duroje pa fund.

Do te ndiheni perhere te sigurt dhe do te mund t’i shihni lajmet, filmat, tv show, serialet nga vendi ku ju ndiheni me rehat. Mbajtesja vjen me cilesi te larte dhe me material shume rezistent.

MBAJTESE IDEALE TELEVIZORI MODERNE PER NE MUR

mbajtese televizori moderne ne mur per televizor

Specifikimet Teknike | Mbajtese Muri per Televizor

Material çeliku i matur i rëndë dhe i qëndrueshëm
Universal.
Dizajni i levizshem.
E përputhshme me të gjitha modelet e vrimave përfshirë VESA-LED Standard
Madhësia e ekranit 26 “- 55”
Kapaciteti i peshës: 45Kg / 99Lbs
Manuali i instalimit dhe pajisje të përfshira ne paketim
Materiale të mira të pershtatshme per mbajtjen e TV
Lidhni Tv tuaj me facebook, netflix etj me kete mbajtese moderne.

MBAJTESE TV QE KAPET NE MUR ME VIDA DHE ME KEND

Mund të montoni në një mur të sheshtë e të vendosni tv që nga më i vogli deri në më të madhin.
Mban peshat e te gjithë televizorëve. Mos u shqetesoni per sigurine e televizorit tuaj. Kjo mbajtese eshte perfekte dhe shume e forte.

Edhe pse mund te ndryshoje kendin duke u perthyer siguria nuk eshte kurre e ulet. Mbajtese per tv universale.

Gjeni rehatine tuaj dhe shijoni cdo moment te filmave apo lajmeve qe jeni duke ndjekur. Nuk do te kete kabell te shemtuar te cilet duken te crregullt dhe prishin pamjen e te gjithe ambjentit.

Kjo mbajtese eshte universale dhe mund te perdoret per te gjithe modelet e televizoreve qe jane ne qarkullim.


Mbajtese televizori ne mur Moderne dhe me cilesi te larte

Blerje online me siguri vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Televizori Moderne Per Televizor ne Mur | Tv LED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese moderne per tv televizori ne mur bli online

Mbajtese Televizori Moderne Per Televizor ne Mur | Tv LED