Mbajtese per Kepucet | Organizues kepucesh me 10 rafte

1,890 L

Ka stok

  • Raft shume i fortë dhe i qëndrueshëm.
  • Mund te ruaje deri ne 30 pale kepuce.
  • Paloset edhe montohet sipas deshires suaj pa asnje veshtiresi.
  • Kursen hapesiren e shtepise suaj.
  • Perbehet prej materialit te plastikes dhe celikut-inox.
KODI: ECC-20620-037 Kategori: ,

MBAJTESE PER KEPUCET ME 10 RAFTE

MBAJTESE PER KEPUCE – RAFT MBAJTES ME 10 KATE

Mbajtes per kepucet me 10 kate eshte ideal per shtepine tuaj sepse ndihmon ne organizmin e kepuceve tuaja dhe mund t’i zgjidhni ato shume lehtesisht kur doni qe t’i vishni dhe t’i kombinoni me look-un tuaj te dites.

Rafti per kepucet eshte shume i qendrueshem, i forte dhe mund ta montoni shume lehte. Duke qene se ai ka nje peshe te lehte ju mund ta levizni lirishte neper shtepine tuaj duke i gjetur vendin me te pershtatshem per te qendruar.

Organizuesi eshte i perbere me 10 kate qe do te thote se eshte ne gjendje te mbaje deri ne 30 pale kepuce.

Mbajtesi per kepucet eshte i perbere nga materiali i plastikes ne anesoret e tij dhe nga tuba prej celiku-inox ne te cilet vendosni edhe kepucet tuaja.

Ai mund te paloset dhe te montohet sipas deshires suaj duke zgjedhur gjatesine qe deshironi per numrin e kepuceve qe mund te keni ne gjendje.

Permasat e ketij rafti jane me nje gjatesi 55 cm x gjeresi 17 cm x lartesi 142 cm.

SPECIFIKATshoe rack mbajtese kepucesh produkt online dyqan taxi

Raft shume i fortë dhe i qëndrueshëm.

Mund te ruaje deri ne 30 pale kepuce.

Paloset edhe montohet sipas deshires suaj pa asnje veshtiresi.

Kursen hapesiren e shtepise suaj.

Perbehet prej materialit te plastikes dhe celikut-inox.

Mund ta levizni shume thjeshte neper shtepi.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per Kepucet | Organizues kepucesh me 10 rafte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shoe rack mbajtese kepucesh produkt online dyqan taxi

Mbajtese per Kepucet | Organizues kepucesh me 10 rafte