Mbajtese kepucesh – 4 Kate – Shoe Rack Helper Home

1,490 L

Ka stok

Mbajtese kepucesh e qendrueshme dhe jetegjate. Ben te mundur qe kepucet tuaja te ajrosen dhe shmang aromen e tyre te pakendshme.

KODI: GI-mbajtese kepucesh-4 kate-shoe rack KATEGORIA:

MBAJTESE KEPUCESH – SHOE RACK

Mbajtese kepucesh – 4 Kate – Shoe Rack Helper Home

  • Mban kepucet sezonale te sistemuara dhe i jep ambientit te shtepise nje pamje te paster, estetike dhe te rregullt
  • Kepucet kane mundesi te ajrosen dhe nuk akumulojne aromen e rende te djerses
  • Material dhe strukture e qendrueshme celik inoksi e cila nuk thyhet, nuk deformohet dhe nuk demtohet
  • Me 4 kate, pershtatur per te gjitha llojet e kepuceve per gra, burra dhe femije, dimerore ose verore
  • Material: Celik Inoks + Plastike
  • Dimensionet: 60 x 18 x 58cm

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese kepucesh – 4 Kate – Shoe Rack Helper Home”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese metalike kepucesh Shoe Rack

Mbajtese kepucesh - 4 Kate - Shoe Rack Helper Home