Makineri qethje DSP 60061 per femrat dhe meshkujt

2,000 L

Ka stok

 • Perdoret per meshkujt edhe per femra
 • Punon rreth per 3 ore
 • Fuqia 3W dhe tension DC 5V
 • Me nje bateri limiti 1*600mA
 • Keni nje thjeshtesi perdorimi te shpejte
 • I disponushem nga ngjyra e bardhe e zeze
KODI: 60061 Kategori: , ,

MAKINERI QETHJE DSP 60061 

Makineri qethje e pershtatshme per te dyja gjinite, per femrat dhe meshkujt. Ajo ka nje thjeshtesi ne perdorim dhe fal madhesise mesatare qe ka, ju mund ta merrni kudo me vete. Kete makine ju mund ta perdorni pa nderpreje per tre ore rresht.

MAKINE QETHJE PER FEMRAT DHE MESHKUJT

 • Makineria mund te perdoret per meshkujt edhe per femra
 • Punon rreth per 3 ore e ka nje fuqi 3W e nje tension DC 5V
 • Me nje bateri limiti 1*600mA
 • Keni nje thjeshtesi perdorimi te shpejte
 • I disponushem nga ngjyra e bardhe e zeze

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

,

Be the first to review “Makineri qethje DSP 60061 per femrat dhe meshkujt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje dspper heqjen e qimeve dhe prerje ne flokeve dyqan taxi

Makineri qethje DSP 60061 per femrat dhe meshkujt