Makine rroje per meshkujt 3n1 DSP 60013 me koka prerese

2,490 L

Ka stok

  • Kjo paijsje sherben per meshkujt
  • Me tre koka prerese
  • Per nje lekure te bute me tre ngjyra te ndryshme, blu, vishje, e zeze.
  • Ka nje energji 3W e me tension220-240V
KODI: 60013 Kategori: , ,

MAKINE RROJE PER MESHKUJT DSP 60013

Makine rroje per meshkujt me tre funksione ne nje te vetme. Depilatori eshte i pershtatshem vetem per meshkujt . Ai perbehet nga tre koka prerese c’ka do te thote qe rezultati i pastrimit eshte maksimal dhe ju do e merrni ata per shume pak minuta. Makina ju ofron nje lekure te lemuar dhe te bute.

MAKINA E RROJES 3N1

  • Kjo paijsje sherben per meshkujt
  • Me tre koka prerese
  • Per nje lekure te bute me tre ngjyra te ndryshme, blu, vishje, e zeze.
  • Ka nje energji 3W e me tension220-240V

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Makine rroje per meshkujt 3n1 DSP 60013 me koka prerese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri per pastrimin e fytyres se meshkujve dyqan taxi

Makine rroje per meshkujt 3n1 DSP 60013 me koka prerese