Makine rroje elektrike | VGR V398 Professional shaver

3,200 L

Ka stok

KODI: f-09876564 Kategori: , ,

MAKINE RROJE ELEKTRIKE VGR V389

Makine rroje metalike me material premium VGR.

Shkurtoni dhe stiloni mjekrren duke ju pershtatur kontureve te fytyres me se miri me kete makine.

E pajisur me bateri me kapacitet te larte prej 1400mAh qe do te siguroje perdorim afatgjate.

Model i rikarikueshem me ane te fishes USB. Dizajn praktik ne perdorim me zhurme te ulet pune.

Specifika

  • Modeli VGR V-398
  • Tehe celiku inoks
  • Ngjyra gold
  • Tensioni: 100-240V
  • Fuqia: 5W
  • Koha e perdorimit: 120 minuta
  • Koha e karikimit: 2 orë
  • Menyra Karikimi me USB
  • Pesha: 312 g
  • Permasa 11.6X6.6X2.7cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje elektrike | VGR V398 Professional shaver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje vgr bli online ne dyqan taxi

Makine rroje elektrike | VGR V398 Professional shaver