Pajisje per pikat e zeza | Pastrues fytyre multifunksional

1,800 L

Ka stok

Pastrues fytyre per heqjen e pikave te zeza dhe pastrimin e poreve, me 6 koka te ndryshme duke iu pershtatur nevojave dhe llojit te lekures tuaj.

KODI: L-2120217 Kategori: ,

PAJISJE PER PIKAT E ZEZA | PASTRUES FYTYRE 

Pastrues fytyre per pikat e zeza dhe pastrimin e poreve.

Pajisja masazhon lekuren, nxit qarkullimin e gjakut, nxit metabolizmin duke permiresuar indet e lekures dhe forcuar ate.

Me 6 koka te ndryshme te zevendesueshme per funksione te ndryshme dhe duke iu pershtatur gjithashtu llojit te lekures tuaj.

E sigurt dhe efektive fale teknologjise inovative te thithjes me vakum, nuk demton lekuren dhe nuk e acaron ate gjate perdorimit.

Dizajni ergonomik dhe materiali me cilesi te larte ABS lejojne kapje te rehatshme dhe qendrueshmeri te gjate.

Karakteristika

  • Materiali: ABS
  • Modaliteti i karikimit: USB
  • Tensioni: DC 5V
  • Fuqia: 2.5W
  • Kapaciteti i baterise: 380mAh
  • Perdorimi i kohes: rreth 2 ore
  • Thithja: ≤62KPA
  • Modaliteti: 3 modalitete
  • Permasa: 16.8 x 4.5cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje per pikat e zeza | Pastrues fytyre multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues per pikat e zeza ne shitje online ne dyqan taxi

Pajisje per pikat e zeza | Pastrues fytyre multifunksional