Pastrues per poret e fytyres | Comedo Suction

1,790 L

Ka stok

Pastruesi i poreve mund t’ju ndihmoje te largoni poret, pikat e zeza ne fytyren tuaj. Mbani lekuren tuaj me te paster, ndjehuni mire dhe dukuni me te rinj.
KODI: 20902818 Kategori: ,

PASTRUES PER PORET E FYTYRES | COMEDO SUCTION

Pastrues per poret e Fytyres | Comedo Suction

Pastrues fytyre per poret me vakum i cili terheq butesisht lekuren per te aktivizuar qarkullimin e gjakut dhe per ta bere lekuren te duket me e shendetshme dhe e paster.
Pastruesi i poreve mund t’ju ndihmoje te largoni poret, pikat e zeza ne fytyren tuaj. Mbani lekuren tuaj me te paster, ndjehuni mire dhe me te rinj.

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Be the first to review “Pastrues per poret e fytyres | Comedo Suction”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastryes fytyre per poret comedo suction

Pastrues per poret e fytyres | Comedo Suction