Makine rroje elektrike me 5 nivele | Kemei

3,290 L

Ka stok

KODI: f-09876546 Kategori: , ,

MAKINE RROJE ELEKTRIKE ME 5 NIVELE KEMEI

Makine rroje dhe qethje per shkurtimin dhe stilimin e flokeve dhe te mjekrres me 5 nivele te ndryshme shpejtesie.

Me kapacitet te madh baterie litium polimer 1800 mAh per perdorim te vazhdueshem me vetem nje karikim.

Ekrani LCD tregon kohen e mbetur te karikimit dhe ndryshimin e shpejtesise se makines.

Dizajn inovativ me baze mbajtese per ta vendosur ne momentin qe keni mbaruar se perdoruri makinen.

Karakteristika

  • Tensioni : 5v / 5W / 50-60HZ
  • Madhesia : 19*5cm
  • Kreher: 3mm 6mm 9mm 12mm
  • Koha e karikimit: 3 ore
  • Gjatësia e tehut: 1.2mm/1.6mm/2.0mm
  • Rregullimi i shpejtësisë: 5000r/5500r/6000r/6500r/7000r

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine rroje elektrike me 5 nivele | Kemei”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje elektrike kemei blerje online ne dyqan taxi

Makine rroje elektrike me 5 nivele | Kemei