Makine rroje DSP F-4002 per pastrimin e fytyres

1,390 L

Ka stok

  • Ideale per stilimin e mjekres tek meshkujt
  • Paijsja eshte e perbere nga dy ngjyra e zeze dhe blu
  • Heq qimet e hundes dhe vesheve
  • Ka nje energji 3W dhe nje tension 220V, me frekuence 50Hz
  • Mund te beje shkurtimin e flokeve
KODI: F-40002 Kategori: , , ,

MAKINE RROJE DSP F-4002

Makine rroje DSP F-4002 ka nje pershtatshmeri per heqjen e qimeve tek fytyra e meshkujve. Kjo paijsje ka tre funksione te ndryshme per heqjen e mjekres, per shkurtimin e flokeve, per heqjen e qimeve te hundes edhe vesheve. Mund te porosisni online ne Dyqan Taxi  

  • Parandalon rritjen e qimeve ne brendesi
  • Paijsja eshte e perbere nga dy ngjyra e zeze dhe blu
  • I pershatshem per heqjen e qimeve tek fytyra e meshkujve
  • Ka nje fuqi 3W dhe nje tension 220V, me frekuence 50Hz

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje DSP F-4002 per pastrimin e fytyres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje per meshkujt ne shitje online dyqan taxi

Makine rroje DSP F-4002 per pastrimin e fytyres