Depilator DSP 70081 per pastrimin e pushit te fytyres

1,400 L

Ka stok

  • Mundeson nje perdorim shume lehte duke ofruar nje pastrim te menjehershem
  • Kete pajisje duhet ta perdori cdo femer ne cdo kohe
  • E vendosni ne fytyre ku mund te beni rrotullime rreth saj
  • Shume praktike ne pastrimin e pushit te fytyres
  • Me produkti eshte me bateri

DEPILATOR DSP 70081

Depilator DSP 70081  eshte nje pajisje e cila nuk duhet te mungoje ne aksesoret tuaj per kujdesin personal dhe bukurine. Me nje koke e cila perdoret per heqjen e pushit ne fytyren e femrave

PER NJE LEKURE TE BUTE E PA QIME NE FYTYRE

Me dizajn shume te bukur ku mund ta mernin gjithmone me vete

Perdoret shume lehte duke ofruar nje pastrim te menjehershem pa nderprerje

Kete pajisje duhet ta perdori cdo femer dhe mund ta merrni gjithmone me vete

E vendosim ne fytyre ku mund te beni rrotullime rreth saj, ne kete menyre behet heqja e qimeve ne fytyre

Shume praktike ne perdorimin e pastrimit te pushit te fytyres

Mund te karikohet e perdorni sa here te deshironi

Porosit online ne Dyqan Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “Depilator DSP 70081 per pastrimin e pushit te fytyres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilator DSP 70081 per pastrimin e pushit te fytyres Dyqan Taxi

Depilator DSP 70081 per pastrimin e pushit te fytyres