Makine rroje DSP 60018 me dy koka per heqjen e mjekres

1,900 L

Ka stok

  • Ka nje energji 3W e nje tension 220-240V.
  • Ne brendesi te paketimit keni dy koka per mundesi nderrimi.
  • Per heqjen e qimeve te mjekres.
  • Shume praktike dhe e thjeshte ne perdorim
  • Mund te merret kudo me vete

MAKINE RROJE DSP ME DY KOKA PER MJEKREN

Makina e rrojes DSP ka dy koka per heqjen e mjekres per mundesi nderrimi. Fale ketyre kokave ju mund t’i jepni mjekres formen qe deshironi dhe fytyra juaj do te marr nje pamje te re sa here qe ju do te ndryshoni stilimin e saj. Per ta realizuar kete porositeni tani online dhe bejeni tuajen duke kursyer parate qe harxhonit tek berberi juaj.

MAKINE PER HEQJEN E MJEKRES

  • Ka nje energji 3W e nje tension 220-240V.
  • Ne brendesi te paketimit keni dy koka per mundesi nderrimi,
  • Per heqjen e qimeve te mjekrres.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje DSP 60018 me dy koka per heqjen e mjekres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje me dy koka per heqjen e mjekres online dyqan taxi

Makine rroje DSP 60018 me dy koka per heqjen e mjekres