Makine rroje DSP 60012 per stilimin e mjekres | Bli Online

1,900 L2,200 L (-14%)

Ka stok

  • Nuk mundeson asnje irritim ne lekure
  • Me kapacitet rreth 220-240V tension e energji 3W
  • I dizejnuar me ngjyra te ndryshme
  • Ka nje pershtatshmeri ne lekuren tuaj
  • Mund te perdoret shume lehte
KODI: 6971324561277 Kategori: , ,

MAKINE RROJE DSP 60012

Makine rroje DSP 60012 ne perdorimin e kesaj pajisje ne fytyre ju do te ndjeni nje butesi optimale dhe asnje irritim ne lekuren tuaj. Kjo makine rroje eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e mjekrave dhe lekurave qe meshkujt mund te kene pasi ka nje material cilesor. Me shpejtesine qe mbart ju nuk do te keni me nevoje per berber, pasi do te jeni ne gjendje qe ta personalizoni vet mjekren tuaj.

MAKINERI ME KUALITET TE LARTE

  • Ofron butesi maksimale dhe asnje irritim per lekuren
  • 220-240V tension e energji 3W
  • Material shume cilesor
  • Pershtatet lehtesisht me lekuren tuaj
  • Lehtesisht praktike

 


Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje DSP 60012 per stilimin e mjekres | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP 60012 Makine rroje ne shitje online Hair trimmer dyqan taxi

Makine rroje DSP 60012 per stilimin e mjekres | Bli Online

1,900 L2,200 L (-14%)

Shto ne Shporte