Makine rroje 3n1 DSP 40003 per heqjen e qimeve tek burrat

1,200 L

Ka stok

  1. Pastron qimet e hundes dhe mjekres
  2. Shkurton floket
  3. Ka dy ngjyra te ndryshme
  4. Me nje energji 3W dhe nje tension 220-240V.
  5. Shume praktike dhe e lehte ne perdorim

MAKINE RROJE DSP PER BURRAT 40003

Makine rroje DSP per meshkujt e cila realizon heqjen e qimeve ne hund, mjeker dhe stilimin e flokeve brenda nje kohe te shkurter. Nuk ka nevoje qe te dini te perdorni nje makine te tille sepse eshte shume praktike dhe e lehte ne perdorim saqe nuk do te ndjeni asnje veshtiresi gjate perdorimit te saj.

MAKINERI RROJE PER MESHKUJT ME TRE FUNKSIONE 

  1. Heqjen e qimeve te hundes
  2. Mjekres,
  3. Shkurtimin e flokeve
  4. Ka dy ngjyra te ndryshme
  5. Me nje energji 3W dhe nje tension 220-240V.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje 3n1 DSP 40003 per heqjen e qimeve tek burrat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP 3 IN 1 Multifunksionale Elektrike hunde veshe mjeker burra dyqan taxi

Makine rroje 3n1 DSP 40003 per heqjen e qimeve tek burrat