Makine rroje 3 ne 1 DSP F-60004 per dizejnimin e mjekres

2,490 L

Ka stok

  • I perbere me tre koka lundruese ne fytyren tuaj.
  • Kjo pajisje ka nje energji 3W dhe nje fuqi 220-240V.
  • Shume e lehte ne perdorim
  • Pershtatet me cdo lloj mjekre
  • Perbehet nga tre ngjyra te ndryshme, blu, te kuqe, lejla e lehte.
  • Mund te merret kudo me vete
KODI: DSP F-60004 Kategori: ,

MAKINE RROJE  DSP F-60004 

Makine rroje  DSP F-60004 per nje mjeker te dizejnuar sipas shijes tuaj me tre koka lundruese ne lekuren tuaj. Me nje super cilesi dhe cmimin me te mire porosit tani ne Dyqan Taxi.

  • Perbehet me tre koka lundruese ne fytyren tuaj
  • Kjo pajisje ka nje fuqi 3W dhe funksionon me rryme 220-240V
  • Paketimi i produktit perbehet nga tre ngjyra te ndryshme, blu, te kuqe, lejla e lehte

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje 3 ne 1 DSP F-60004 per dizejnimin e mjekres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dhe qethje per pastrimin e fytyres se meshkujve dyqan taxi

Makine rroje 3 ne 1 DSP F-60004 per dizejnimin e mjekres