Makine rroje 2 ne 1 per meshkuj DSP 90130 | Bli Online

2,100 L

Ka stok

  • Perbehet nga aksesore te ndryshem
  • Ju ndihmon ne stilimin e flokeve dhe mjekres
  • Pajisja eshte e karikueshme dhe shume e thjeshte per t’u pastruar
  • Shume praktike dhe e thjeshte ne perdorim
  • Ne gjendje tre ngjyra te ndryshme
KODI: 90130 Kategori: , , ,

MAKINE RROJE DSP 90130

Makina rroje DSP 90130 eshte e duhur per realizimin e stilimit te flokeve, vijezimet dhe heqjen e mjekres. Makineria mund te perdoret per rreth 45 minuta pa nderpreje edhe pa qene ne karikim ne momentin qe ju e perdorni.

PER MODELE TE NDRYSHME TE FLOKEVE

  • Makina perbehet nga aksesore te ndryshem qe do ju ndihmojne ju ne stilimin e flokeve dhe mjekres
  • Mund te rregulloni  floket edhe mjekren ne menyre perfekte
  • Pajisja eshte e karikueshme dhe shume e thjeshte per tu pastruar
  • Shume praktike dhe e thjeshte ne perdorim

Porosit online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje 2 ne 1 per meshkuj DSP 90130 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp profesional qethje floku produkt online dyqan taxi

Makine rroje 2 ne 1 per meshkuj DSP 90130 | Bli Online