Makine qethje profesionale | Hair Trimmer

2,900 L

Ka stok

Makine qethje profesionale me ekran dixhital LCD qe ju lejon te shihni qarte energjine e mbetur. Zhurme e ulet dhe precizion i larte per nje pervoje te qete dhe efikase te prerjes se flokeve.

KODI: i-2120740 Kategori: ,

MAKINE QETHJE PROFESIONALE | HAIR TRIMMER

Makine qethje profesionale me thika me precizion te larte, per te gjitha llojet e flokeve.

Dizajn ergonomik me trup metalik, strukture elegante dhe kompakte per kapje komode dhe te rehatshme.

E pajisur me ekran LCD i cili mund te tregoje qarte statusin e baterise, duke ju kujtuar qe te karikoni ne kohe.

Makina ka te integruar bateri me kapacitet te larte prej  1500mAh, e cila ju siguron perdorim per rreth nje ore e gjysem.

Me fishe karikuese Usb C mund ta karikoni direkt me nje powerbank apo laptopin tuaj nese jeni ne udhetim, perfekte per ta marre me vete kudo ju nevojitet.

Zhurme e ulet dhe shpejtesi e larte per nje pervoje te qete dhe efikase te prerjes se flokeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Be the first to review “Makine qethje profesionale | Hair Trimmer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

professional hair trimmer ne shitje online ne dyqan taxi

Makine qethje profesionale | Hair Trimmer