Makine qethje DSP F-90033 per stilimin e flokeve tuaja

1,900 L

Ka stok

  • E perkryer per stilimin e flokeve tuaji
  • Ka nje performance te larte
  • Fuqi 12W e tension AC 220V.
  • Gjendje ne tre ngjyra, te zeze, blu, lejla.
KODI: F-90033 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DSP F-90033

Makine qethje DSP F-90033 shume e perkryer per stilimin e flokeve tuaj. Me kete makine ju nuk do te keni me nevoje per shpenzimet e teperta dhe rrallet e gjate neper sallone bukurie dhe ne fund mos te merrni sherbimin qe meritoni. Kjo makine fale thjeshtesise se saj ne perdorim do t’ju realizoj nje prerje profesionale te flokeve tuaj.

  • E perkryer per stilimin e flokeve tuaj
  • Ka nje performance te larte ne fuqi 12W e tension AC 220V.
  • Keni mundesi te zgjidhni ngjyren qe deshironi te zeze, blu, lejla.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Makine qethje DSP F-90033 per stilimin e flokeve tuaja”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje DSP F-90033 per stilimin e flokeve tuaja