Makine qethje DSP F-90024 me bateri te rikarikueshme

2,490 L

Ka stok

  • Eshte shume ekonomike
  • E rikarikueshme fal nje motorri
  • Me nje fuqi 10W e tension 220-240V
  • Me tre ngjyra te ndryshme
  • Mund ta merrni kudo me vete
KODI: F-90024 Kategori: , , ,

MAKINE QETHJE DSP F-90024

Makine qethje DSP F- 90024 eshte e projektuar ne menyre ekonomike per t’u pershtatur ne menyre te persosur ne doren tuaj. Paijsja eshte e rikarikueshme fal motorit prej te cilit perbehet. Ajo perbehet nga tre ngjyrate ndryshme.

MAKINE QETHJE ME BATERI TE RIKARIKUESHME

  • Eshte shume ekonomike
  • E rikarikueshme fal nje motorri
  • Me nje fuqi 10W e tension 220-240V
  • Me tre ngjyra te ndryshme
  • Mund ta merrni kudo me vete

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Makine qethje DSP F-90024 me bateri te rikarikueshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje profesionale per stilim flokesh online dyqan taxi

Makine qethje DSP F-90024 me bateri te rikarikueshme