Makine qethje DSP 90154 per stilimin e flokeve

1,990 L

Ka stok

 • Stilon floket
 • Perfekte per vijezime
 • Heqje te mjekres
 • Bateri NI-MH 600mAh *2
 • Punon rreth 45 minuta pa nderprerje
 • Nuk irriton lekuren
 • Tension 220-240v dhe frekuence 50/60Hz

 

KODI: 90154 Kategori: , , , ,

MAKINE QETHJE DSP 90154

Makine qethje DSP 90154 ky produkt perdoret per stilimin e flokeve ne modele te ndryshme. Ne paketim ndodhen dhe aksesore te tjere per rregullimin e flokeve sipas modelit qe deshironi. Me nje cmin fantastik per ju.

MAKINE QETHJE DHE RROJE 6 Ne 1

 • Stilimin e flokeve
 • Perfekte per vijezime
 • Heqje te mjekres
 • E theksuar me bateri NI-MH 600mAh *2 punon rreth 45 minuta
 • Nuk ben te mundur irritmin e lekures tuaji
 • Tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz

Porosit online ne Dyqan Taxi me cmim shume te mire.

 

Detaje Produkti

Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje DSP 90154 per stilimin e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Electric Hair Profesionale Produkt Online

Makine qethje DSP 90154 per stilimin e flokeve