DSP-90208 | Makine depilimi me bateri cilesore

2,800 L

Ka stok

  • Makine me 7 produkte ne nje pajisje te vetme
  • Makine rroje shume praktike
  • Per nje prerje dhe nje model te bukur te flokeve ose mjekres
  • Me nje cilesi te larte
  • Me askesore shtese per rregullimin e mjekres ose flokeve tuaj

MAKINE DEPILIMI DSP 90208

Makine depilimi DSP 90208 eshte nje produkte shume profesional me teknologji te larte. Mund te kryeni me kujdes pastrimin e qimeve te fytyres tuaj.

PERFORMANCE E LARTE STILIMI

Per nje stilim me te shpejte dhe me te lehte

Krijoni linja te persosura dhe te pastra rreth  mjekres

Prerese me madhesi te plote per vijezimet

Krijoni linjat dhe detajet te vogel qe identifikojne stilin tuaj

Ka nje shpejtesi e nje forme te lehte per te pershtaur ne formen qe deshironi

Porosit online me nje cmim ekonomik ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “DSP-90208 | Makine depilimi me bateri cilesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP-90208 | Makine depilimi me bateri cilesore Dyqan Taxi

DSP-90208 | Makine depilimi me bateri cilesore