Makine qethje DSP 90118 per nje prerje perfekte

2,200 L

Ka stok

  • Makine univesale per prerjen e flokeve dhe modelimin e mjekres
  • Dizanj elegant dhe ergonomik
  • Lehtesisht e perdorshme
  • E merrni kudo me vete
  • Makine rroje shume praktike
  • Cilesi e garantuar
KODI: 90118 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DSP 90118

Makine qethje DSP 90118 ben te mundur nje prerje perfekte pasi ka teha me madhesi te madhe. Te cilat mundesojne prerjen e modeleve te ndryshme te flokeve

PER NJE PRERJE PERFEKTE

Makine univesale per prerjen e flokeve dhe modelimin e mjekres

Dizanj elegant dhe ergonomik

Lehtesisht e perdorshme

E merrni kudo me vete

Makine rroje shume praktike

Cilesi e garantuar

Porosit online ne Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Be the first to review “Makine qethje DSP 90118 per nje prerje perfekte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hair floke dsp 90118 qethje rroje mjeker man meshkujsh online dyqan taxi

Makine qethje DSP 90118 per nje prerje perfekte