Makine qethje DSP 90113 per shkurtimin e flokeve

1,900 L

Ka stok

  • Mund te shkurtoni floket
  • Stiloni mjekren sipas deshires
  • Me tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz
  • Me nje fuqi 3W
  • I disponueshem ne dy ngjyra te ndryshme
KODI: DSP 90113 KATEGORIA:

MAKINE QETHJE DSP 90113

Makine qethje DSP 90113 ben te mundur shkurtimin e flokeve sipas gjatesise per te gjithe pjestareve te familjes. Me nje cmim teper ekonomik per ju.

STILION FLOKET E MESHKUJVE

Me bazen e tehave te celikut te cilat ben nje shkurtim te shpejte te flokeve

Shume e thjeshte ne perdorim dhe praktike

Pas rruajtjes lekura juaj do jete shume e bute dhe do te shkelqej

Krijon nje rruajtje te persosur pa e irrituar lekuren

Me kete produkt mund te personalizoni pamjen tuaj

Vepron shume shpejt dhe pastrohet lehtesisht

Perbehet nga dy ngjyra te ndryshme

Me nje energji 3W dhe nje tension 220-240V

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje DSP 90113 per shkurtimin e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje DSP 90113 per shkurtimin e flokeve dyqan taxi

Makine qethje DSP 90113 per shkurtimin e flokeve