Makine garash me telekomande per femije

4,500 L

Ka stok

KODI: H-09876 Kategori: ,

MAKINE ME TELEKOMANDE PER FEMIJE

Makine garash me telekomande per femije qe siguron kontroll dhe performance te larte fale sistemit te levizjes se rrotave dhe gomave nga material termoplastik.makina loder rc series bli online ne dyqan taxi

E pajisur me susta ne gjashte rrotat duke ofruar funksion rezistence ndaj goditjeve ndersa siguron mbrojtje te komponenteve elektronik te makines.

Fale tre motoreve me cift rrotullues te larte qe ofrojne nje shpejtesi te larte 20+km dhe fuqi ngjitjeje deri ne 45° makina mund te levizi ne cdo terren.

Motorri i fuqishem e ben te lehte manovrimin dhe levizjen e makines ne cdo siperfaqe.

Materiali i trupit te makines eshte i bere nga aliazh rezistent ndaj renieve dhe goditjeve qe nuk lejon deformimin.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

makine per femije

Ngjyra

Be the first to review “Makine garash me telekomande per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine me telekomande per femije shitje online ne dyqan taxi

Makine garash me telekomande per femije