Makine loder me telekomande per femije Twist car

5,500 L

Ka stok

KODI: Q-987697 Kategori: ,

MAKINE LODER ME TELEKOMANDE

Makine loder me telekomande per femije me kater drejtime te ndryshme.

E bere nga material miqesor ndaj mjedisit me force te larte qe mundeson rezistence ndaj perplasjes.

E thjeshte dhe e lehte per t’u kontrolluar me kontroll me kater kanale, perpara dhe prapa, kthim majtas, kthim djathtas.

E pershtatshme per femije mbi 6 vjec do te jete dhurata ideale per festat e fundvitit apo ditelindje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

Be the first to review “Makine loder me telekomande per femije Twist car”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine twist car blerje onlin ne dyqan taxi

Makine loder me telekomande per femije Twist car