Makine robot | Loder per djem

1,190 L

Ka stok

 • Kthehet në robot
 • Materiali: Plastikë rezistente.
 • E gjatë 20 cm
 • 8,5 cm e gjerë
 • I gjatë 7.5cm
 • Ideale per dhurata.
 • Argetoni femijet tuaj ne cdo moment.
KODI: makine-robot-loder Kategori: ,

MAKINE ROBOT LODER PER DJEM 

Makine robot, nje loder teper interesante per djemte tuaj te vegjel. Argetoni femijet tuaj duke i dhuruar kete loder kaq te bukur. Ka dritë dhe tingull karakteristika keto qe e bejne akoma edhe me interesante si loder. Me material cilesor te plastikes rezistente, ideale per femijet tuaj dhe per dhurata.

SPECIFIKAT:makine loder robot bli online dyqan taxi
 • Kthehet në robot
 • Materiali: Plastikë rezistente.
 • E gjatë 20 cm
 • 8,5 cm e gjerë
 • I gjatë 7.5cm
 • Ideale per dhurata.
 • Argetoni femijet tuaj ne cdo moment.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Makine robot | Loder per djem”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine robot

Makine robot | Loder per djem