Makine me telekomande edhe byzylyk – Double Sided

4,990 L

Ka stok

  • Makinë RC.
  • Me një rrotullim rrota 360 gradë.
  • Ideale për adhuruesit e lëvizjes dhe ngasjes së shpejtë.
  • Jep performancë të lartë të kombinuar me efekte ndriçimi dhe muzikë me cilësi të lartë.
  • Kontrollohet me telekomade edhe byzylyk gamepad.
  • Ideuar per femiejt edhe te rriturit.
KODI: Double-Sided KATEGORIA:

MAKINE ME TELEKOMANDE DHE BYZYLYK

Makine rrotulluese ne te dyja anet është një lodër që kënaq jo vetëm fëmijët, por edhe të rriturit.

Udhëtimi i saj i pazakontë te tërheq që në minutat e para.

Rrotat e makinës me radio të kontrolluar mund të kthehen 360 gradë, gjë që e lejon atë të pushtojë çdo sipërfaqe.

Kontrolli i kesaj makine behet nga telekomanda e cila punon me bateri AA por edhe byzylyku gamepad.

Per te karikuar makinen duhen 3-4 orë te plota për të rimbushur makinën dhe 45 minuta pa nderpreje ju mund te argetoheni me te.

Drift në të gjitha drejtimet pa ndryshuar pozicionin.

Automjeti RC Stunt Utility gjithashtu lëshon drita dhe tinguj me vëllim të rregullueshëm.

Gjatësia e makinës 38 cm.double sided willesu toys buy online dyqan taxi the best price

Përfshihet bateri e fuqishme 7.4V.

SPECIFIKAT

Distanca e telekomandës: rreth 80-100cm.

Madhësia: 42 * 22 * ​​9.5cm.

Shpejtësia mesatare: 25 km / orë.

Kutia e baterisë: 7.4V1200mAh.

Materiali i trupit: Plastikë.


Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe te lire | Porosit tani dhe merr oferten me te mire

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Makine me telekomande edhe byzylyk – Double Sided”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

double sided willesu touys in dyqan taxi

Makine me telekomande edhe byzylyk - Double Sided