Loder per femije | Truck Assembly

1,500 L

Ka stok

  • Materiali: ABS plastike cilesore.
  • Loder me dizajn interesant.
  • Ndihmon ne zhvillimin e imagjinates se femijeve tuaj.
KODI: i20100023-loder-per-femije KATEGORIA:

LODER PER FEMIJE PER DJEM

Loder per femije, me dizajn dhe funksion interesant, per djem. Bërë nga plastika cilesore ABS me ngjyrë të ndritshme, jo toksike.
Mund të kontrolloni manualisht këndin e kovës, të gërmoni për sende, etj.Makina e ndërtimit ka rrotat e veta të inercisë dhe mund të ecë përpara me një shtytje të butë.

Specifikim:
  • Materiali: ABS plastike cilesore.
  • Loder me dizajn interesant.
  • Ndihmon ne zhvillimin e imagjinates se femijeve tuaj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

Be the first to review “Loder per femije | Truck Assembly”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder per femije blerje online dyqan taxi

Loder per femije | Truck Assembly