Makine loder per femije me dinosaur RC Car Toy

4,490 L

Ka stok

KODI: Q-987693909 Kategori: ,

MAKINE LODER PER FEMIJE ME DINOSAUR

Rrotat profesionale te levizjes mbeshtetin levizjen me shume drejtime. Motorret e fuqishem te integruar mund te ngjisin deri ne pjerresi 45°.

Kjo loder dinosauri leshon gjithashtu nje tingull te ngjashem me dinosauret, qe shton kenaqesine dhe argetimin e kesaj makine.

Ka rezistence te forte ndaj perplasjes dhe trup te forte rezistent ndaj goditjeve qe nuk do te thyhet nese bie nga lartesia e madhe.

Dhurate perfekte per ditelindje, Krishtlindje dhe  Vitin e Ri per djem dhe vajza te moshes 5-14 vjec.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

makine per femije

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine loder per femije me dinosaur RC Car Toy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rc car dinosaur loder per femije bli online ne dyqan taxi

Makine loder per femije me dinosaur RC Car Toy