Makine depilimi per femra | Epilator Silk Epil 5

6,900 L

Ka stok

Epilatori Silk Epil 5 eshte krijuar per heqjen efikase, afatgjate dhe te sigurt te qimeve. Me rrotulla masazhi dhe doreze ftohese per te qetesuar lekuren pas depilimit.

KODI: L-2120225 Kategori: , ,

MAKINE DEPILIMI PER FEMRA | EPILATOR SILK EPIL 5

Makine depilimi per femra me kabell per lekure te lemuar dhe pa qime per nje kohe te gjate.

E bere nga 40 piskatore te vogla per kapjen e qimeve edhe me te shkurtra mundeson lekure te paster dhe te bute deri ne 4 jave.

Rrotullat e masazheve dhe  doreza ftohese ndihmojne qe depilimi te behet me i rehatshem dhe pa dhimbje.

Dizajni i saj ergonomik me nje kend posacerisht per efikasitet maksimal  mundeson perdorim te lehte ne zona te ndryshme te trupit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

makineri depilimi

Ngjyra

Be the first to review “Makine depilimi per femra | Epilator Silk Epil 5”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine depilimi braun silk epil ne shitje online ne dyqan taxi

Makine depilimi per femra | Epilator Silk Epil 5