Makine depilimi DSP 60015 per fytyren me koka te levizshme

2,300 L

Ka stok

  • Makina me koka prerese te levizshme qe ndjekin konturet e fytyres
  • Nuk te irriton lekuren
  • Produkti eshte I dizanjuar ne tre ngjyra
  • Me nje energji 3W e nje tension 220-240V, frekuence 50/60Hz.

 

MAKINE DEPILIMI DSP-60015

Makine depilimi me koka prerese te levizshme qe pershtaten me konturin dhe llojin e lekures duke dhene nje efekt maksimal te pastrimit te pushit ne fytyre.Makina depiluese nuk shkakton acarime ne lekure edhe per ata qe mund te kene nje lekure delikate pasi eshte krijuar qe te jete e pershtatshme per cdo tip lekure.

DEPILATOR PER FYTYREN

  • Makina me koka prerese te levizshme qe ndjekin konturet e fytyres
  • Nuk te irriton lekuren
  • Produkti eshte I dizanjuar ne tre ngjyra
  • Me nje energji 3W e nje tension 220-240V, frekuence 50/60Hz.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Makine depilimi DSP 60015 per fytyren me koka te levizshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per heqjen e mjekres ne shitje online dyqan taxi

Makine depilimi DSP 60015 per fytyren me koka te levizshme