Makine depilimi 5 ne 1 DSP E-70019 – Ne shitje Online

3,490 L

Ka stok

  • Tensioni – 100-240V AC50-60Hz
  • Makine 5 in 1 e rikarikueshme
  • Per fytyren dhe trupin
  • Dizajn te bukur
KODI: DSP E-70019 Kategori: , ,

MAKINE 5 NE 1 DEPILIMI DSP E-70019

Makina depiluese, e cila vjen me pese funksione ne nje te vetem. Kjo makine eshte nje produkt multifunksionare per trupin dhe per fytyren tuaj.

DEPILATOR MULTIFUNKSIONAL

Perfshin pese aksesore te ndryshme si :

  • shkuljen e qimeve
  • masazhues
  • pastrues fytyre
  • depilatorin

Mund te perdoret ne menyre te thate ose te lagesht

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

makineri depilimi

Ngjyra

Be the first to review “Makine depilimi 5 ne 1 DSP E-70019 – Ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp profesional per femra online dyqan taxi

Makine depilimi 5 ne 1 DSP E-70019 - Ne shitje Online