Makine Depilimi per Femra – Flawless Legs

2,290 L

Ka stok

Depilator me i mire i rekomanduar nga estetistet per eleminimin e qimeve ne te gjitha zonat delikate, duke e lene lekuren te bute, te hidratuar dhe plot shkelqim. Me tehe preres te lare ne ar dhe cip antipreres te integruar ne brendesi.

KODI: 754502038893 Kategori: ,

MAKINE DEPILIMI PER FEMRA – FLAWLESS

Makine Depilimi per Femra – Flawless Legs

  • Depilator elektrik revolucionar, me tehe te mprehte celik inoks te lare prej ari 18K
  • I cilesuar si depilatori me i mire ne heqjen dhe eleminimin e qimeve ne zonen e bikinit, kraheve, kembeve, gjurit, sqetullave dhe pjeseve te tjera te trupit. Kjo fale diznjit ergonomik, lehtesise ne perdorim dhe mbajtjes se lekures te paster dhe plot shkelqim
  • Ajo eshte e integruar me nje chip antipreres dhe nuk irriton apo pret lekuren
  • E lehte ne perdorim, pa kabell dhe me bateri
  • Integruar me driten LED ndihmon qe te shihni edhe qimet me te padukshme
  • Nuk shkakton dhimbje gjate depilimit

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Makine Depilimi per Femra – Flawless Legs”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine depilimi per femra Flawless Legs

Makine Depilimi per Femra - Flawless Legs

WhatsApp chat