Makine depilimi DSP E-80003 per heqjen e qimeve tek femrat

2,800 L

Ka stok

  • Perbehet nga kater koka
  • Kryen funksione te ndryshme
  • Pastrohet lehtesisht
  • Mund ta merrni kudo me vete
  • Miqesore me mjedisin dhe rezistente
KODI: E-80003 Kategori: ,

MAKINE DEPILIMI DSP E-80003

Kompletimi i bukurise nepermjet ketej produkti tregohet pa problem ne heqjen e qimeve ne kembet e ne te gjithe zona te tjera te trupit te nje femre.

Ju jep nje pamje te bute, te fresket edhe pa dhimbje.

Depilatori perbehet nga koka te ndryshme te cilat kryejne funskione te ndryshme ne ne menyren me optimale te mundshme.

Makina mund te perdoret kudo qe ju deshironi, ajo mund te jete nje shoqerues mjaft i mire edhe gjate pushimeve tuaja, ku ju do te deshironit te ishit ne gjendje perfekte gjithe kohen.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “Makine depilimi DSP E-80003 per heqjen e qimeve tek femrat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator lekure e paster dhe e lemuar dsp dyqan taxi

Makine depilimi DSP E-80003 per heqjen e qimeve tek femrat