Depilator Gemei per femra – Makine depilimi

2,100 L

Ka stok

KODI: 6957952270088 KATEGORIA:

Depilator Gemei – Makine depilimi 7008

Depilator Gemei per femra – Makine Depilimi

Karakteristika

  • Marka: Gemei.
  • Modeli: 7008.
  • 2 ne 1
  • Koke per shkulje
  • Koke per prerje
  • Punon me korent dhe karikim.
  • Kundra ujit
  • Koha e karikimit 1 ore karikim

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator Gemei per femra – Makine depilimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilator Gemei per femra - Makine depilimi

Depilator Gemei per femra - Makine depilimi