Makine depilimi per femra DSP 80011 | Bli tani

3,200 L

Ka stok

  • Depilon lekuren pa e demtuar ate
  • Me nje material shume cilesor
  • Depilues qe nuk irriton lekuren tuaj
  • Me bateri te karikueshme
  • I heq qimet deri ne rrenje dhe e le lekuren shume te bute
KODI: DSP 80011 Kategori: , ,

MAKINE DEPILIMI DSP 80011

Makine depilimin DSP 80011 eshte ideal per heqjen e qimeve ne zona qe ju deshironi. Ne brendesi te paketimit ndodhen dhe aksesore te ndryshem si cante, furce pastrimi, karikues etj.

DEPILATOR PER FEMRA

Kjo makine ka koken e depilatorit shume te sofistikuar ne menyre te shpejte ben te mundur heqjen e qimeve

Me kete depilator ju mundesoni shkuljen e rrenjeve te qimeve pa terhequr lekuren

Kembet tuaja do te jene te buta dhe pa qime deri ne disa jave

Dhe pasi qimet te fillojne te dalin serisht, ato do te jene me te holla dhe me te buta

Me nje shtrese te holle te tehave ky depilator ben te mundur nje depilim te thelle

SPECIFIKAT :  Me nje energji 7W e nje tension 220-230V

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “Makine depilimi per femra DSP 80011 | Bli tani”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine depilimi per femra DSP 80011 Bli Tani Dyqan Taxi

Makine depilimi per femra DSP 80011 | Bli tani