Magic Eyes | Zgjatues dhe Ushqyes per Qerpiket

390 L

Ka stok

Aplikoni disa pika ne qerpiket tuaj dhe pas 30 minutash mund t’i lani me uje te bollshem.  Nese aplikohet cdo dite , pas nje muaji do te vini re ndryshimin ne qerpiket tuaj.

KODI: i-80123453 Kategori: ,

MAGIC EYES | QERPIKE ME TE GJATE & ME TE DENDUR

Magic Eyes Zgjatues per qerpike me te gjate dhe me te dendur

Zgjatues per qerpiket eshte nje perzierje vajrash te cilet ndikojne direkt ne rrenjet e qerpikeve. Vaj me permbajtje 100% bimore i cili siguron te gjithe perberesit e nevojshem per nje trajtim te suksesshem. Stimulon rritjen e shpejte te qerpikeve dhe i ushqen nga demtimet e ndryshme nga perdorimi i make-up. 

Perdorimi: Aplikoni disa pika ne qerpiket tuaj dhe pas 30 minutash mund t’i lani me uje te bollshem.  Nese aplikohet cdo dite , pas nje muaji do te vini re ndryshimin ne qerpiket tuaj.
Sasia: 25ml

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Magic Eyes | Zgjatues dhe Ushqyes per Qerpiket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

magic eyes zgjatues per qerpiket dhe ushqyes

Magic Eyes | Zgjatues dhe Ushqyes per Qerpiket