M6 Smart Bracelet | AMOLED Screen

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2120715 Kategori: ,

M6 SMART BRACELET | AMOLED SCREEN

M6 smart bracelet mundeson opsione te larmishme per te ndjekur aktivitetin tuaj te perditshem.

Ekran me prekje te plote me rezolucion te larte 1,56 inch, i pershtatshem me gjeresine e kycit te dores ju ofron pamje me te qarte te te dhenave.

Ndjekja e veprimtarise ditore: hapat, kalorite e djegura, kilometrazhin.

Sjell njoftime per mesazhet ne rrjetet sociale Twitter,  Whatsapp,Facebook,  Instagram, SMS etj.

Sisteme te perputhshme: Android 5.0 dhe me lart, IOS8.0 dhe me lart.

Monitor i vazhdueshem i rrahjeve te zemres ne dore cdo moment qe smart bracelet eshte i vendosur.

Mund te monitoroje me saktesi pulsimet dhe ndryshimet aktive te frekuences se rrahjes te zemres per te gjeneruar nje raport profesional te rrahjeve te zemres.

Karakteristika

  • Madhesia e ekranit: 0,96 inc
  • Bluetooth: 4.0
  • Kapaciteti: 80mAh
  • Metoda e karikimit: USB
  • Vleresimi i papershkueshem nga uji: IP67
  • Koha e karikimit: rreth 2H
  • Koha e perdorimit 2-3 dite

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartBand

Ngjyra

Be the first to review “M6 Smart Bracelet | AMOLED Screen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart band m6 ne shitje online dyqan taxi

M6 Smart Bracelet | AMOLED Screen