Lodra plazhi per femije ne shitje | Peppa Pig

790 L

Ka stok

LODRA PLAZHI PER FEMIJE

Menyra me e mire e argetimit te femijeve tuaj ne ditet e plazhit do jene keto lodra plazhi me personazhe te animuar.set me lodra plazhi per femije ne shitje online dyqan taxi

Te bera nga material plastike cilesore, do behen te preferuarat e vogelusheve. Material miqesor me mjedisin, te sigurta per tu perdorur nga femijet.

Seti i koves vjen me lopate dhe aksesore te ndryshem per argetim maksimal gjate plazhit. Me forma terheqese dhe interesante per zhvillimin e imagjinates tek femijet.

Zhvilloni tek ta imagjinaten dhe krijimtarine me ane te formave te ndryshme ne forma peshku, midhje, gaforre etj qe gjenden brenda koves.

Set argetues dhe shumengjyresh, perfekt per te luajtur ne plazh apo ne vende te tjera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Lodra plazhi per femije ne shitje | Peppa Pig”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lodra plazhi per femije ne shitje online dyqan taxi

Lodra plazhi per femije ne shitje | Peppa Pig