Balance Woody – Loje formuese prej druri per femijet

1,490 L

Ka stok

  • Loje formuese e cila luhet nga 2 ose me shume perosna.
  • Mund ta merrni kudo me vete.
  • Loje e shpejte dhe argetuese.
  • E ideaur per moshat +3vjec e siper.
  • Ndihmon femijet ne zhvillimin emocional dhe logjik.
KODI: Balance woody Kategori: ,

LOJE FORMUESE PREJ DRURI PER FEMIJET

Kur shkoni me pushime, gjithmone merrni me vete edhe lojrat tuaja te preferuara qe te kaloni sa me argetuese kohen me familjaret apo miqte tuaj. Kjo loje eshte projektuar per te luajtur ne menyre te shpejte dhe teper zbavitese. E ideaur per dy persona ose me shume lojtare.

balance woody rulo loje formuese bli online Dyqan Taxi

LOJE FORMUESE -BALANCE WOODY

Qellimi i kesaj loje eshte te nxjerre tullat nga kulla qe keni fomuar, pa i hedhur ato. Ne kete menyre ju sfidonin miqte tuaj per mos ta hedhur kulllen.

E pershtatshme per moshat mbi 3vjec e siper.

Dimensionet e lojes prej druri jane: 4.7 x 4.7 x 11.22cm

Loja eshte ndertuar e gjitha prej materialit te drurit.

Mund ta merrni kudo me vete pasi eshte teper zbavitese e mund te kaloni kohe te kendshme.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lojra

Ngjyra

Be the first to review “Balance Woody – Loje formuese prej druri per femijet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

balance woody rulo loje formuese bli online Dyqan Taxi

Balance Woody - Loje formuese prej druri per femijet