Loder inteligjente per femije Talking Tom Cat

800 L1,500 L

Vjen ne tre permasa te ndryshme per te zgjedhur:

  • Small rreth 15cm
  • Medium rreth 20cm
  • Large rreth 25cm
smallmediumlarge
Pastro
KODI: Q-987696 Kategori: ,

LODER INTELIGJENTE TALKING TOM CAT

Loder inteligjente per femije me personazhin e tyre shume te dashur talking tom cat.

Macja Tom do te flase me nje ze qesharak dhe do te perserise ate qe thoni. Jo vetem kaq, Tom cat mund te beje akoma me shume.

Per shembull, nese prekni veshin e djathte atehere Tom do tregoje dhjete histori te ndryshme ne anglisht. Ne menyre te ngjashme, do te beje veprime te ndryshme nese prekni veshin e majte, fytyren, stomakun, bishtin, kemben e djathte dhe te majte.

Krijuar nga materiali i cilesise premium, eshte i sigurt per duart e vogla te femijeve tuaj. Tom cat eshte dhurata perfekte per festat e fundvitit per vogelushet tuaj.

Vjen ne tre permasa te ndryshme per te zgjedhur:

Small rreth 15cm

Medium rreth 20cm

Large rreth 25cm


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Masa

small, medium, large

Be the first to review “Loder inteligjente per femije Talking Tom Cat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder tom cat shitje online ne dyqan taxi

Loder inteligjente per femije Talking Tom Cat

800 L1,500 L

Shto ne Shporte